Trening Twojej
Inteligencji Emocjonalnej

Podnieś swoją Inteligencję Emocjonalną

Zgadzamy się, że opis oferty jest dość długi, ale jesteśmy pewni, że jest wart Twojego czasu.

W podcaście “ZaFIKsowani” Daniela Chmarzyńskiego opowiadamy o Nawigatorze. Jeśli jesteś ciekaw, co może się wydarzyć na tym szkoleniu, serdecznie zapraszamy do odsłuchania tego odcinka tutaj.

Czy nasz trening inteligencji emocjonalnej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby?

trening inteligencji emocjonalnej

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/aś “tak”, to nie jesteś sam/a!

Oczywiście istnieją ludzie, którzy otrzymali w dzieciństwie rzetelną edukację emocjonalną, wychowywali się w zdrowej i dojrzałej emocjonalnie rodzinie, byli szanowani w szkole i na podwórku i radzą sobie dziś świetnie z emocjami. Są też osoby, którym któregoś z tych istotnych elementów rozwoju emocjonalnego zabrakło, i w związku z tym doświadczają dzisiaj rozmaitych – w tym opisanych powyżej – trudności. Nie oznacza to jednak, że tak już zawsze musi być.

Trening Inteligencji Emocjonalnej oparty na dowodach naukowych

Są ludzie, którzy szukają dróg na skróty i tacy, którzy sięgają po sprawdzone rozwiązania. Skąd wiadomo, że sprawdzone? Bo pomogło Pani Basi? Nie. To są dowody anegdotyczne. Sprawdzone, znaczy sprawdzone przez naukę. Nauka to nie tylko teoria. Nauka to hipoteza przetestowana empirycznie. 

Sięgnij po nasze rozwiązania i skorzystaj z naszego opartego na metodzie naukowej autorskiego treningu inteligencji emocjonalnej.

Osiągniesz efekty gwarantowane przez naukę.

Trening Inteligencji Emocjonalnej oparty na dowodach naukowych

Trening Inteligencji Emocjonalnej zapewni Ci ogromne wsparcie, jeśli zdarza Ci się mieć/doświadczać

Trening Twojej Inteligencji Emocjonalnej

Często czujesz, że emocje zalewają Cię niczym fala, a Ty nie wiesz, jak na to reagować? Szkolenie “Nawigator Emocji” nauczy Cię rozpoznawać i zrozumieć swoje emocje, dając Ci kontrolę nad swoim wewnętrznym światem.

Nieumiejętność adekwatnego wyrażania swoich emocji często prowadzi do nieporozumień. Na naszym szkoleniu nauczysz się, jak jasno i skutecznie komunikować swoje emocje, co przyczyni się do poprawy jakości Twoich relacji.

Gwałtowne wybuchy złości mogą zniszczyć relacje i odbić się na Twoim zdrowiu. Na naszym szkoleniu dowiesz się, jak skutecznie kontrolować złość i przekształcać ją w konstruktywne działanie.

Niepewność i stres często uniemożliwiają nam podejmowanie decyzji. “Nawigator Emocji” nauczy Cię, jak wykorzystać emocje do efektywnego podejmowania decyzji, zamiast pozwolić im cię paraliżować.

Czy czujesz się często przytłoczony swoimi emocjami? “Nawigator Emocji” nauczy Cię skutecznych strategii radzenia sobie z tym uczuciem, dzięki czemu zyskasz większą kontrolę nad swoim życiem.

Czy masz problem z wyrażaniem swoich uczuć? Na naszym szkoleniu nauczysz się, jak komunikować swoje emocje, co z pewnością pomoże Ci w nawiązywaniu i utrzymywaniu związków.

Negatywne myślenie i pesymizm mogą być spowodowane niezdolnością do zarządzania emocjami. Szkolenie “Nawigator Emocji” nauczy Cię, jak przekształcić negatywne emocje w konstruktywne myślenie.

Czy zauważyłeś, że Twoja motywacja często opada, kiedy napotykasz przeszkody? “Nawigator Emocji” nauczy Cię, jak używać emocji do podtrzymania motywacji, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Smutek jest naturalnym uczuciem, ale niektórzy z nas mają trudności z jego przeżywaniem. Na naszym szkoleniu dowiesz się, jak skutecznie radzić sobie ze smutkiem i wykorzystać go dla własnego rozwoju.

Dzięki narzędziom i materiałom, które od nas otrzymasz, będzie Ci także łatwiej radzić sobie z sytuacjami, takimi jak:

Trening Twojej Inteligencji Emocjonalnej

Praca pod ciągłym stresem nie tylko obniża naszą efektywność, ale może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. “Nawigator Emocji” nauczy Cię, jak skutecznie radzić sobie ze stresem, by praca przynosiła satysfakcję, a nie zmęczenie.

Czy zmagasz się z budowaniem głębokich, satysfakcjonujących relacji? “Nawigator Emocji” pomoże Ci zrozumieć, jak emocje wpływają na Twoje relacje z innymi, i nauczy Cię, jak budować trwałe, pełne zaufania związki.

Czujesz się często samotny, mimo że jesteś wśród ludzi? Nasze szkolenie pomoże Ci zrozumieć, jak twoje emocje wpływają na to uczucie i jak możesz je zmienić, aby poczuć się bardziej zintegrowany z otoczeniem.

Czy często doświadczasz nagłych zmian nastroju, które wpływają na Twoje życie? Szkolenie “Nawigator Emocji” nauczy Cię, jak rozpoznawać i zarządzać swoimi emocjami, dając Ci stabilność emocjonalną, której tak bardzo pragniesz.

Brak pewności siebie wynika często z nierozumienia swoich emocji. Poprzez szkolenie “Nawigator Emocji”, nauczysz się jak zrozumieć swoje emocje i użyć ich do budowania silnej pewności siebie.

Konflikty są nieodłącznym elementem naszego życia. Szkolenie “Nawigator Emocji” pomoże Ci zrozumieć, jak Twoje emocje wpływają na sposób rozwiązywania konfliktów, a tym samym nauczy Cię jak konstruować efektywne strategie radzenia sobie z nimi.

Strach przed odrzuceniem często wynika z nierozumienia swoich emocji. Nasze szkolenie pomoże Ci zrozumieć i zarządzać tym strachem, abyś mógł żyć pełnią życia.

Brak empatii może prowadzić do konfliktów i napięć w relacjach z innymi. Szkolenie “Nawigator Emocji” nauczy Cię, jak rozwijać i wykorzystywać empatię, by poprawić relacje z innymi.

Czy kłopoty z zasypianiem wynikają u Ciebie z ciągłego myślenia i niepokoju? “Nawigator Emocji” pomoże Ci zrozumieć, jak Twoje emocje wpływają na sen, i nauczy Cię technik, które pomogą Ci lepiej odpocząć.

Poczucie własnej wartości ma bezpośredni wpływ na nasze relacje, karierę i ogólne samopoczucie. Szkolenie “Nawigator Emocji” nauczy Cię, jak zrozumieć i zarządzać swoimi emocjami, aby zbudować silne poczucie wartości.

Czego się możesz spodziewać? Co się stanie w efekcie Treningu Inteligencji Emocjonalnej?

Trening Twojej Inteligencji Emocjonalnej_marta34

W EI Expert wiemy, że możliwa jest poprawa każdego aspektu Twojej codzienności, w którą zaangażowane są emocje.

Znamy drogę do lepszego rozumienia siebie i zarządzania swoimi emocjami, prowadzącą ostatecznie do szczęśliwego życia, satysfakcjonujących relacji i kariery zawodowej. Idąc tą drogą odzyskasz kontrolę nad sobą i swoim życiem.

Weź udział w naszym autorskim szkoleniu “Nawigator Emocji – Trening Inteligencji Emocjonalnej” i daj się poprowadzić ku lepszej codzienności. Świadomie.

Chociaż niekiedy piszemy tu o szkoleniu, w rzeczywistości “Nawigator emocji” jest prawdziwym treningiem, na którym przede wszystkim ćwiczymy nowe umiejętności. W tym sensie jest to raczej warsztat, niż szkolenie.

Każdy/a uczestnik/czka otrzyma od nas certyfikat, ale nie będzie żadnego egzaminu. Egzaminem będzie samo życie. Przekażemy tyle teorii, ile jest potrzebne. Dla dociekliwych podamy dodatkowe źródła, ale podstawą uczenia w naszym treningu będzie Twoje doświadczenie. Przygotuj się więc na emocjonujące doznania.

Trening Twojej Inteligencji Emocjonalnej

Na każdym spotkaniu otrzymasz optymalny pakiet wiedzy oraz doświadczysz przeżyć, które krok po kroku poprowadzą Cię do większej świadomości i (samo)regulacji emocjonalnej.

Po każdej sesji on-line otrzymasz jej krótkie podsumowanie (via e-mail) oraz karty pracy do samodzielnego wykonania w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Od Ciebie zależy to, ile czasu na nie poświęcisz. Gorąco zachęcamy do choćby najkrótszej, ale jednak systematycznej refleksji w ramach pracy własnej. Im więcej ziaren zasiejesz, tym większy zbierzesz plon.

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo i prywatność, spotkania nie będą nagrywane.

 

Co jest potrzebne od Twojej strony?

Trening Inteligencji Emocjonalnej w liczbach

7

modułów

EI Expert - trenuj inteligencję emocjonalną

12

cotygodniowych spotkań on-line

2

doświadczonych trenerów

40

Materiały na ok. 40 godzin pracy własnej

18

godzin pracy z trenerami w formie grupowych warsztatów

EI Expert - trenuj inteligencję emocjonalną

2-6

Wyjątkowo kameralne grupy

EI Expert - trenuj inteligencję emocjonalną

1

spotkanie follow-up po 30 dniach od zakończenia treningu

Korzyści z uczestnictwa w Treningu Inteligencji Emocjonalnej

Poznasz mechanizmy kierujące Twoimi emocjami, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie i swoje reakcje.

Nauczysz się technik i narzędzi do radzenia sobie z trudnymi emocjami, dzięki czemu będziesz mógł je kontrolować, a nie one Ciebie.

Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci lepiej komunikować się z innymi, budować głębsze relacje i unikać konfliktów.

Zrozumiesz swoje mocne i słabe strony, co pozwoli Ci świadomie pracować nad swoim rozwojem.

Nauczysz się słuchać innych i wyrażać swoje uczucia i potrzeby w sposób jasny i asertywny.

Poznasz techniki, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem, napięciem i trudnościami życiowymi.

Zyskasz narzędzia do ciągłego doskonalenia się w zakresie inteligencji emocjonalnej, co przyczyni się do Twojego ogólnego rozwoju osobistego.

Poprzez lepsze zarządzanie emocjami zwiększysz swoją produktywność, skupienie i zdolność do współpracy w zespole.

Zrozumienie i kontrola nad emocjami pozwoli Ci podejmować bardziej przemyślane i racjonalne decyzje.

Poprzez lepsze rozumienie siebie i innych, zyskasz większą satysfakcję z życia i poczucie spełnienia.

 
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Trening Twojej Inteligencji Emocjonalnej_M_R

Jeśli po zakupie szkolenia: „Nawigator Emocji Trening Inteligencji Emocjonalnej” poczujesz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, chcemy Ci dać pewność, że jesteśmy po Twojej stronie. Dlatego oferujemy Ci możliwość zwrotu 100% ceny kursu w ciągu 14 dni od daty rozpoczęcia Twojego szkolenia. Jak to zrobić? Napisz do nas na adres kontakt@eiexpert.pl podając:

  • powód, dla którego szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań,
  • dołącz fakturę potwierdzającą zakup – jeśli nie posiadasz dowodu zakupu, skontaktuj się z naszym wsparciem klienta pod tym samym adresem.

Zalecamy korzystanie z tego samego adresu e-mail, który został użyty podczas zakupu szkolenia, aby ułatwić proces zwrotu. Zwrot środków otrzymasz niezwłocznie, ale nie później niż w ciągu 14 dni od zgłoszenia.

Moduł 1

Indywidualna diagnoza Twojego profilu IE
(test online 30 min. + indywidualna rozmowa z diagnostą 60 min.)

Moduł 2

Wstęp do treningu IE
(1 spotkanie x 90 minut)

Co się wydarzy?

Moduł 3

Percepcja i wyrażanie emocji
(2 spotkania x 90 minut)

Jakie odniesiesz korzyści?

Moduł 4

Rozumienie emocji
(2 spotkania x 90 minut)

Co sie wydarzy?

Moduł 5

Asymilacja (integracja) emocji i intelektu
(2 spotkania x 90 minut)

Moduł 7

Generalizacja efektów treningu i podsumowanie
(2 spotkania x 90 minut)

Zapisz się na Trening Inteligencji Emocjonalnej

Dlaczego jeszcze warto nam zaufać?

dr Marta Szewczyk

Od zawsze wiedziałam, że chcę być psychologiem. Swoje młodzieńcze fascynacje ludzką psychiką szlifowałam pod kuratelą wybitnych profesorów i profesorek w Instytucie Psychologii KUL, na Uniwersytecie w Lyonie (Francja), a także na Uniwersytecie Ludwika-Maksymiliana w Monachium (Niemcy). Zdobyłam dwa prestiżowe granty badawcze, w tym jeden zagraniczny staż naukowy. Jeszcze jako studentka byłam członkinią międzynarodowej organizacji AIESEC. Mam doświadczenie w projektach badawczo-wdrożeniowych, a także rekrutacyjnych i promocyjnych. W trakcie studiów doktoranckich zdobyłam ekspertyzę w zakresie analizy i syntezy wyników badań naukowych, projektowania eksperymentów, analizy danych, prezentacji wyników badań, recenzowania prac naukowych, a także współpracy międzynarodowej i międzyuczelnianej.

Na czym polega moja ekspertyza w zakresie inteligencji emocjonalnej?

  • “Podręcznika Twojej inteligencji emocjonalnej” – kompleksowego omówienia wyników psychometrycznego Testu Inteligencji Emocjonalnej (TIE, M. Śmieja, J. Orzechowski)
  • szkolenia dla diagnostów inteligencji emocjonalnej z użyciem psychometrycznego testu TIE
  • szkolenia dla trenerów inteligencji emocjonalnej
  • treningu inteligencji emocjonalnej (opartego na wynikach badań naukowych.

Przeprowadziłam kilkadziesiąt diagnoz inteligencji emocjonalnej dla rozmaitych osób, w tym managerów, dyrektorów, trenerów, biegłych sądowych, pracowników HR oraz wielu innych profesji.

Uczę ludzi od 2013 roku. Prowadzę szkolenia dla trenerów i osób indywidualnych.

Obfite pokłady empatii łączę z analitycznym podejściem naukowca. Jestem osobą wysoko wrażliwą, a zarazem wysoko skuteczną. Dużo czuję, współodczuwam, przewiduję. A jednocześnie dużo sprawdzam, analizuję, weryfikuję. Nie boję się poddawać w wątpliwość, wystawiać pod ostrzał pytań, ani też mówić “nie wiem”. Zawzięcie wierzę, że prawda i jakość zawsze się obroni. Mam szerokie, a zarazem wnikliwe spojrzenie na inteligencję emocjonalną. Bliskie jest mi Porozumienie bez przemocy, czyli NVC (wg M. Rosenberga), Mindfulness (Uważność), Psychowzroczność (wg D. J. Siegela), Emocjonalne życie mózgu, czyli koncepcja stylów emocjonalnych R. D. Davidsona).

Jako matka dwójki dzieci doskonale opanowałam zarządzanie sobą w czasie, multitasking, motywowanie trudnych współ-domowników/pracowników, radzenie sobie w kryzysowych sytuacjach. Jako kierowniczka i wykonawczyni w kilku naukowych projektach badawczych dobrze wiem, jak gorzko smakuje przetarg między pracą o życiem osobistym, konkurencja, i porażka.

W ramach “nieindeksowanych” osiągnięć mogę pochwalić się tym, że przepracowałam kilka życiowych kryzysów. Dopiero po trzydziestce nauczyłam się temperować (do pewnego stopnia ;)) własny perfekcjonizm, a także wyznaczać i bronić własnych granic. Znam swoje mocne i słabe strony. Ciągle poszerzam swoje okno świadomości i okno emocjonalnej tolerancji. Pomogę w tym również i Tobie.

Praca naukowa wymaga dużej samodyscypliny, odporności na pokusę prokrastynacji, zdolności do motywowania się w działaniach długodystansowych i o odroczonej, często niepewnej gratyfikacji. Wiele osób w tym maratonie ulega wypaleniu, nie wszyscy dobiegają do mety. Dzięki samoświadomości i umiejętności zarządzania emocjami wiem, jak pracować, aby uniknąć wypalenia. Wiem, jak rozmawiać, aby dojść do porozumienia mimo różnicy zdań. Potrafię ocenić, czy klimat emocjonalny (mój i mojego otoczenia) sprzyjają osiągnięciu pożądanego przeze mnie celu, a w razie potrzeby wiem, co zrobić, aby go zmienić.

Jako człowiek popełniam też błędy i z każdego staram się wyciągnąć lekcję. Pomaga mi w tym mój mąż, z którym mam przyjemność współtworzyć trening i współprowadzić szkolenia oraz warsztaty w ramach EI Expert. Razem świetnie się uzupełniamy. Często mamy zupełnie różne perspektywy na te same kwestie. Lubimy je konfrontować i robimy to świadomie, aby wypracować głębsze i bardziej zobiektywizowane spojrzenie. Dzięki temu rozumiemy i potrafimy rozwiązać wiele złożonych problemów. To jest nasza siła, z której czerpiemy, aby pomagać również Tobie w osiąganiu sukcesów przy użyciu Twojego emocjonalnego potencjału.

Moi synowie są największą inspiracją i motywacją do tego, aby osiągać coraz wyższe stopnie zaawansowania zarówno w stoicyzmie, jak i w emocjonalnej żonglerce. Starając się ich wychować w duchu rodzicielstwa bliskości wiem, że nie ma tu miejsca na fałsz. Współpraca, równowaga i trwała, wspierająca relacja jest możliwa tylko wtedy, kiedy możemy szczerze i otwarcie mówić o swoich potrzebach, kiedy znamy i komunikujemy swoje granice, kiedy bierzemy pod uwagę uczucia innych osób, kiedy autentycznie towarzyszymy w trudnych emocjach (zamiast je zagłuszać), kiedy się nawzajem motywujemy, rozśmieszamy, dzielimy życzliwością, wybaczamy… brzmi jak inteligencja emocjonalna w praktyce, nie?

dr Rafał Szewczyk

 

O tym, że zostanę psychologiem słyszałem od bliskich mi osób już od liceum. Nie brałem tego na poważnie, bo miałem wiele innych zainteresowań, a psychologia wydawała mi się bardzo mało konkretna. Zacząłem więc studiować ekonomię, ponieważ interesowało mnie to, jak ludzie podejmują decyzje. Wówczas przekonałem się, że nie da się tego zrozumieć bez psychologii. Podjąłem zatem studia psychologiczne, ukierunkowując swoją ścieżkę ku najbardziej namacalnym według mnie zagadnieniom związanym z mózgiem, czyli neuropsychologią. Ta zaś pokazała mi, że na wiele pytań o ludzkie funkcjonowanie odpowiada psychologia poznawcza – bardzo eksperymentalna, a zarazem bardzo praktyczna gałąź wiedzy. “Wkręciłem się” tak bardzo, że obroniłem doktorat na temat wpływu treningów pamięci roboczej (tzw. brain-fitness) na racjonalność podejmowanych decyzji oraz zdolność do odraczania gratyfikacji.

Ta przygoda z kolei uświadomiła mi, że nie do końca doceniałem udział emocji w ludzkim myśleniu i działaniu. My jako ludzie naprawdę nie jesteśmy tak racjonalni, jak nam się wydaje… Dlatego, chcąc pożenić serce z intelektem, przekierowałem swoje dalsze działania zawodowe ku inteligencji (a jakże!) emocjonalnej. Pielęgnując w sobie uznanie dla konkretnych, rzetelnych, i wiarygodnych metod, zostałem liderem projektu mającego na celu wdrożenie psychometrycznych narzędzi diagnozy i treningu inteligencji emocjonalnej do praktyki psychologicznej – tak, aby służyły one ludziom w różnych kontekstach ich życia (w biznesie, edukacji, orzecznictwie sądowym, i wielu innych). Owocem tej pracy dzielę się dziś w ramach szkoleń, diagnoz i treningów prowadzonym w zespole EI Expert.

Zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Jeśli masz naturę sceptyka i nie zadowalają Cię ogólniki ani mgliste obietnice, witaj w klubie! Pokażę Ci, jak konkretne i jak praktyczne są tzw. zdolności miękkie, przefiltrowane przez naukowy pryzmat inteligencji emocjonalnej.

  • magister ekonomii (Uniwersytet Wrocławski)
  • magister i doktor psychologii (Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Jagielloński)
  • autor prac naukowych dotyczących inteligencji emocjonalnej, publikowanych w prestiżowych wydawnictwach np. How Much Emotionally Intelligent AI Can Be?

Jestem współautorem “Podręcznika Twojej inteligencji emocjonalnej” – kompleksowego omówienia wyników psychometrycznego Testu Inteligencji Emocjonalnej (TIE, M. Śmieja, J. Orzechowski). Współtworzę szkolenia dla diagnostów inteligencji emocjonalnej z użyciem psychometrycznego testu TIE, dla trenerów inteligencji emocjonalnej. Brałem także udział w komponowaniu treningu inteligencji emocjonalnej (opartego na wynikach badań naukowych.

Uczę ludzi od 2009 roku. Prowadzę szkolenia dla trenerów i osób indywidualnych.

Podobnie jak moja żona, przeprowadziłem kilkadziesiąt diagnoz inteligencji emocjonalnej m. in. dla managerów, dyrektorów, trenerów, biegłych sądowych, pracowników HR oraz wielu innych profesji.

Potrafię docierać do wiarygodnych źródeł wiedzy naukowej – to z nią zawsze konfrontuję swoją naukę przez doświadczenie – i nie waham się jej używać. Mam poczucie, że skutecznie wychwytuję momenty, w których się mylę lub mogę się mylić. Ten radar pozwala mi nie tylko uzupełnić luki w wiedzy, ale też zasięgnąć porady, czy skonfrontować swój punkt widzenia z podejściem inaczej myślących osób. To dla mnie ważne, żeby nie tyle utwierdzać się w tym, co już wiem, ale raczej dążyć do niuansowania mojej reprezentacji rzeczywistości i nieustannie pogłębiać rozumienie złożonych kwestii, do których niewątpliwie należy ludzka natura i emocje.

Drugi Człowiek jest dla mnie zawsze niepowtarzalną indywidualnością. Śmiało mogę powiedzieć, że najbardziej inspirują mnie ludzie, którzy mimo trudności i niedostatku zasobów potrafią pokonać swoje ograniczenia i osiągać ambitne cele. Zazwyczaj kluczem do ich sukcesu są małe, ale systematyczne i strategicznie wybrane zmiany. Mam do tego nosa i dzięki temu skutecznie pomagam ludziom wzrastać w ich drodze do większej samoświadomości, odporności psychicznej i zdolności posługiwania się emocjami tak, aby działały na korzyść ludzkości.

Pracowałem w kilku grantach badawczych i projektach badawczo-rozwojowych. Kilkoma z nich kierowałem. Z każdego doświadczenia staram się wynieść maksimum rzetelnej wiedzy oraz przekuć ją na skuteczne rozwiązania dla ludzi. Potrafię to dobrze robić, poniekąd dzięki znajomości “pułapek myślenia” (jak określił to znany noblista D. Kahneman) oraz mądrości serca. Już nie obawiam się tego, że emocje mogą zwieść mnie na manowce. Znając prawa nimi rządzące, bacznie się im przyglądam, i wykorzystuję do lepszego podejmowania decyzji oraz skutecznego działania. W ten sposób uniknąłem w życiu wielu rozczarowań, utopionych kosztów, niewspierających relacji…

Ta sytuacja każdego dnia dostarcza mi okazji do trenowania i doskonalenia mojej inteligencji emocjonalnej 🙂 Dobrze wiem, z czym borykają się dzisiaj mężczyźni wychowywani w naszej kulturze – kiedy jako mężczyzna musisz być silny, a smutek jest tylko dla słabych.

Wyzwania emocjonalne w kontekście biznesowym przerabiałem na własnej skórze zarówno jako pracownik, założyciel start-upu, pracodawca i manager. Praca z ludźmi jest moją codziennością, a sukcesy moich współpracowników, uczestników szkoleń i treningów są niewyczerpanym źródłem satysfakcji, inspiracji i motywacji do stawania się coraz lepszym w tym, co robię. Moje doświadczenie nie byłoby jednak pełne bez trudnych momentów niepowodzeń. Mam je na swoim koncie i wiem, że to im zawdzięczam wiele moich umiejętności i unikatowych kompetencji. Wyciągnąwszy wnioski, chętnie się nimi z Tobą podzielę.

Trening Twojej Inteligencji Emocjonalnej_M_R

Trening Inteligencji Emocjonalnej - pytania i odpowiedzi

Tak, na pewno! Inteligencja emocjonalna jest umiejętnością, którą można rozwijać przez całe życie. Nasze szkolenie “Nawigator Emocji” da Ci konkretne narzędzia i techniki, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i zarządzać swoimi emocjami.

Możemy Cię zapewnić, że ze swojej strony dbamy o najwyższą jakość szkolenia, dostarczając Ci rozwiązania oparte o wyniki badań naukowych oraz wynikające z naszego wieloletniego doświadczenia psychologicznego. Pamiętaj jednak, że efekty treningu zależą też w dużej mierze od Twojego zaangażowania, gotowości do nauki oraz systematycznej pracy. Otrzymasz od nas wsparcie i konkretne narzędzia. Nie rozwiążemy wszystkich Twoich życiowych problemów, ale z pewnością nauczymy Cię lepiej sobie z nimi radzić i samodzielnie dbać o jakość Twojego życia i relacji.

Nie, szkolenie jest dostosowane dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś psychologiem, czy nie, czy dopiero zaczynasz swoją podróż z inteligencją emocjonalną, czy jesteś bardziej zaawansowany, nasze szkolenie pomoże Ci zrozumieć i zarządzać swoimi emocjami na głębszym poziomie.

Samodzielna nauka jest zawsze możliwa, ale szkolenie może Ci pomóc zrozumieć i zastosować zasady inteligencji emocjonalnej w sposób bardziej skuteczny i efektywny. Trenerzy mają wieloletnie doświadczenie i mogą dostarczyć Ci narzędzi i technik, których samodzielnie może Ci brakować. Ponadto, nie jesteś w stanie sam(a) dać sobie obiektywnej informacji zwrotnej. Uczestnicząc w spotkaniach grupowych masz też możliwość uczenia się na doświadczeniu (w tym na błędach) innych osób.

Zdecydowanie tak! Inwestycja w rozwój swojej inteligencji emocjonalnej to inwestycja w siebie – nie tylko w swoje ogólne samopoczucie, ale także w swoje relacje i karierę. W ramach szkolenia zapewniamy dwanaście 90-minutowych spotkań z trenerem inteligencji emocjonalnej. To równoważność 22 sesji psychoterapeutycznych. Przyjmując stawkę 200 zł/50 minut sesji terapeutycznej, jej koszt wyniósłby 4400 zł. Twoja inwestycja w trening IE jest zatem znacznie bardziej przystępna. Chociaż trening IE nie jest psychoterapią, może być do niej dobrym wstępem oraz znacząco zoptymalizować jej przebieg, jeśli kiedyś się na taką zdecydujesz. W zależności od poziomu złożoności Twoich problemów z emocjami, trening IE może w istocie pozwolić Ci zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy.

Rozumiemy, że życie może być czasem bardzo napięte. Dlatego program naszego szkolenia zakłada spotkania tylko jeden raz w tygodniu, każdorazowo 90 minut. Dla Twojej wygody przewidujemy spotkania w porach przedpołudniowych (wtorki, godz. 10:00 – 11:30), popołudniowych (środy, godz. 18:00 – 19:30) oraz weekendowych (soboty, godz. 10:00 – 11:30). Każda grupa spotyka się w te same dni o stałej porze. Zwróć też uwagę, że dla optymalnych efektów warto znaleźć czas w tygodniu na pracę własną. Możesz przeznaczyć na to od kilku do kilkudziesięciu minut dziennie.

Jeżeli jednak zastanawiasz się nad tym, czy warto zainwestować swój czas i pieniądze na pracę z emocjami, to pomyśl o tym, ile obecnie tracisz czasu na prokrastynację, rozmyślanie o trudnych sytuacjach czy relacjach, odreagowanie po ciężkim dniu lub nieprzyjemnej rozmowie. Być może rozmawiasz godzinami z zaufaną osobą, żeby się wyżalić, a ostatecznie kolejnego dnia i tak napotykasz te same problemy. Trening IE pozwoli Ci zoptymalizować Twój czas, energię i wszelkie inne zasoby w takim kierunku, abyś żył(a) swoim życiem i spędzał swój czas zgodnie z Twoimi priorytetami i wartościami. Nie jesteś pewny/na, czy je znasz? Nie szkodzi. Pomożemy Ci je odkryć. Jeśli tak jest, to tym bardziej nie ma na co czekać. Nie odkładaj siebie na później.

Trening Inteligencji Emocjonalnej - pytania i odpowiedzi

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Jeśli czujesz, że szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami. Rozważymy każdy przypadek indywidualnie, dążąc do pełnej satysfakcji naszych klientów.

Tak, nasze szkolenie jest dostępne online, co oznacza, że możesz uczestniczyć w nim z dowolnego miejsca na świecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie z Internetem. Nie przewidujemy jednak nagrywania spotkań. Dlatego przed zapisem upewnij się, że w podanych terminach będziesz mieć możliwość być z nami na żywo.

Tak. Trening IE to proces. Jego skuteczność w dużej mierze jest uwarunkowana Twoim zaangażowaniem, systematyczną pracą oraz zdobywaniem umiejętności krok po kroku. To trochę tak, jak z nauką każdej umiejętności. Jeśli pominiesz pewien etap, trudno będzie Ci opanować kolejne, bardziej złożone umiejętności. Na wypadek wyjątkowych okoliczności przewidujemy możliwość nadrobienia jednego spotkania w ramach indywidualnych 45-minutowych konsultacji z trenerem.

Masz możliwość podjąć ostateczną decyzję o rozpoczęciu treningu po pierwszym module, czyli po spotkaniu diagnostycznym, określającym Twój profil IE. Począwszy od drugiego modułu rezygnacja nie jest już możliwa. W wyjątkowych sytuacjach może się również okazać, że to my uznamy, że trening nie jest aktualnie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Za każdym razem będziemy jednak dążyć do porozumienia.

Rozumiemy, że dzielenie się emocjami może być dla niektórych osób trudne. Właśnie dlatego stworzyliśmy bezpieczne i wspierające środowisko, w którym każdy może nauczyć się i rosnąć w swoim tempie. Kameralne grupy (od 2 do 6 osób) zapewnią poczucie intymności. Spotkania nie są nagrywane. W ramach kontraktu zobowiązujemy się do wzajemnej dyskrecji. Ostatecznie i tak to Ty zdecydujesz, czym chcesz się podzielić, a co wolisz zachować dla siebie.

Oczywiście! Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od tego, czy masz trudności z zarządzaniem emocjami, czy po prostu chcesz zrozumieć siebie i innych lepiej. W rzeczywistości, wiele osób korzysta z naszego szkolenia po prostu dla celów samorozwoju i osobistej eksploracji.

Nasze szkolenie jest przeznaczone dla osób dorosłych (pełnoletnich). Jeśli jesteś osobą we wczesnej młodości, zdecydowanie możesz rozpocząć naukę obsługi emocji, by lepiej przygotować się na wyzwania dorosłości i uniknąć przykrych zderzeń z rzeczywistością.

Absolutnie nie! Inteligencja emocjonalna to umiejętność, którą można rozwijać w każdym wieku. Tak naprawdę, wiele osób zaczyna swoją świadomą podróż z emocjami w późniejszym wieku, kiedy ma za sobą sporo doświadczeń i przemyśleń, że jednak nie wszystko w ich życiu idzie po ich myśli. Pamiętaj, nigdy nie jest za późno na naukę i rozwój osobisty, i przede wszystkim na walkę o lepszą jakość życia.

Rozwój inteligencji emocjonalnej jest procesem, który wymaga czasu. W związku z tym rezultaty mogą nie być widoczne natychmiast. Zapewniamy jednak, że w miarę wyrabiania w sobie nawyków, których Cię nauczymy, zobaczysz pozytywne zmiany w swoim samopoczuciu, zachowaniu, sposobie myślenia, poczuciu kontroli nad własnym życiem, sposobie radzenia sobie z trudnościami.

Trening Twojej Inteligencji Emocjonalnej_marta3

Trening Inteligencji Emocjonalnej – co mówią jego uczestnicy/czki?

Agnieszka, 28 lat

Agnieszka, 28 lat

Uczestniczka Treningu Inteligencji Emocjonalnej

Próbowałam już poprawić swoje samopoczucie, korzystając na własną rękę z różnych technik mindfulness itp. Zdecydowałam się na trening IE, żeby spróbować zrozumieć, co robię źle, że ciągle mam gonitwę myśli i złudzenie wiecznego braku czasu. Myślałam sobie, że przecież tak dobrze ogarniam organizację czasu, że jestem świetna w zarządzaniu zadaniami. Spojrzenie na moje problemy przez pryzmat IE było strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że nie wystarczy poprawić jednego elementu, ale trzeba zadbać o całą machinę naszych emocji, myśli i działań, żeby w życiu zobaczyć realne efekty. Trening IE daje zarówno szeroką perspektywę, jak i głębokie doświadczenie. To razem pozwoliło na wprowadzenie kluczowych zmian w mojej codzienności. W końcu odzyskałam, a może nawet pierwszy raz przejęłam? kontrolę nad moim życiem.

Łukasz, 38 lat

Uczestnik Treningu Inteligencji Emocjonalnej

Agnieszka, 28 lat

Zdecydowałem się na trening IE, bo nie chciałem wchodzić w wieloletnią terapię. Zależało mi na na szybkich efektach. Co prawda długo rozważałem również tę inwestycję, ale z perspektywy czasu nie żałuję. Co prawda nie spodziewałem się, że trening emocji będzie ode mnie i tak wymagał sporo wysiłku i namysłu, ale pierwsze efekty zobaczyłem dosyć szybko. Zacząłem lepiej rozumieć, o co chodzi innym ludziom, i jak z nimi rozmawiać, żeby te kontakty nie były takie burzliwe i żeby nie trzeba było odkręcać różnych akcji. Teraz namawiam na trening swoją żonę. Mamy w końcu dziecku, któremu chciałbym, żeby miało opanowanych i wspierających rodziców.

Przechodzenie przez trening IE jest jak zdejmowanie łusek z oczu. Przez większość swojego życia myślałam, że bardzo dobrze rozumiem emocje swoje i innych ludzi. Potwierdził to mój podwyższony wynik w teście TIE. Doskwierało mi jednak to, że często nie wiedziałam, jak się zachować w zawiłych relacyjne sytuacjach. Zawsze chciałam dla wszystkich dobrze, a często i tak kończyłam jako kozioł ofiarny z poczuciem winy i pretensjami od wielu osób. Praca pod okiem Rafała pomogła mi uświadomić sobie, jak często nadużywałam siebie i jak wiele traciłam, nie szanując swoich granic. Dzięki treningowi IE nauczyłam się te granice wyznaczać. Teraz nie boję się nazywać i jasno komunikować tego, co czuję. Jest mi w życiu lżej, po prostu. Polecam trening IE każdemu, nawet jeśli się Wam wydaje, że dobrze ogarniacie emocje.

Barbara
45 lat

Barbara, 45 lat

Więcej opinii znajdziesz tutaj

Trening Inteligencji Emocjonalnej - najważniejsze informacje

Harmonogram szkolenia:

Moduł 1
90 minut

1. Wykonujesz Test Inteligencji Emocjonalnej (~30 minut).

2. Spotykamy się indywidualnie i omawiamy Twoje wyniki testu. Poznajesz swoje silne strony i te, nad którymi warto pracować. Dzięki temu wiesz na co zwrócić największą uwagę podczas Treningu Inteligencji Emocjonalnej. (~60 minut).

Podczas tego modułu otrzymasz od nas indywidualny Podręcznik Twojej Inteligencji Emocjonalnej!

Moduły 2-7

11 x 90 minut

Cotygodniowe spotkania edukacyjno-treningowe po 90 minut każde.

Moduł 2 – Wstęp do treningu IE (1 spotkanie x 90 minut)
Moduł 3 – Percepcja i wyrażanie emocji (2 spotkania x 90 minut)
Moduł 4 – Rozumienie emocji (2 spotkania x 90 minut)
Moduł 5 – Asymilacja (integracja) emocji i intelektu (2 spotkania x 90 minut)
Moduł 6 – Zarządzanie emocjami (2 spotkania x 90 minut)
Moduł 7 – Generalizacja efektów treningu i podsumowanie (2 spotkania x 90 minut)

Razem 18 godzin zegarowych

Koszt Treningu Inteligencji Emocjonalnej “Nawigator Emocji” według systemu EI Expert

Całość – Trening Inteligencji Emocjonalnej – Moduły 1-7 (Diagnoza + trening)  od 1500 zł do 3500 zł Cena zależy od terminu. Najdalszy termin jest najtańszy, a najbliższy – najdroższy.

W tym:

Moduł 1 (Diagnoza) – wartość 600 zł brutto.

Moduły 2-7 (Trening) – wartość 2900 zł brutto – dopłata dla osób, które przeszły wcześniej diagnozę inteligencji emocjonalnej.

Terminy najbliższego Treningu Inteligencji Emocjonalnej - EDYCJE w 2024

EDYCJA CZERWIEC 2024

Moduł 1: Indywidualne diagnozy IE odbędą się w dniach 3,4,5,6,7 czerwca 2024. W tych dniach, w ustalonym z Tobą terminie spotkamy się 1 raz na 60 minut, aby omówić Twoje wyniki w teście inteligencji emocjonalnej w kontekście Twojego codziennego funkcjonowania.

Moduł 2 i kolejne – jeśli zdecydujesz się na trening, będziesz brać udział w spotkaniach grupowych. Do wyboru są 3 warianty godzinowe (stałe na wszystkie spotkania w ramach jednej grupy):

Wariant A: wtorki godziny przedpołudniowe

Start: 4 czerwca. Kolejne spotkania: 11.06, 18.06, 25.06, 02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08, 13.08

Wariant B: środy godziny popołudniowe

Start: 5 czerwca. Kolejne spotkania: 12.06, 19.06, 26.06, 03.07, 10.07, 17.07, 24.07, 31.07, 07.08, 14.08

Wariant C: soboty godziny przedpołudniowe

Start: 8 czerwca. Kolejne spotkania: 15.06, 22.06, 29.06, 06.07, 13.07, 20.07, 27.07, 03.08, 10.08, 17.08

EDYCJA WRZESIEŃ 2024

Moduł 1: Indywidualne diagnozy IE odbędą się w dniach 2,3,4,5,6 września 2024. W tych dniach, w ustalonym z Tobą terminie spotkamy się 1 raz na 60 minut, aby omówić Twoje wyniki w teście inteligencji emocjonalnej w kontekście Twojego codziennego funkcjonowania.

Moduł 2 i kolejne – jeśli zdecydujesz się na trening, będziesz brać udział w spotkaniach grupowych. Do wyboru są 3 warianty godzinowe (stałe na wszystkie spotkania w ramach jednej grupy):

Wariant A: wtorki godziny przedpołudniowe

Start: 3 września. Kolejne spotkania: 10.09, 17.09, 24.09, 01.10, 08.10, 15.10, 22.10, 29.10, 05.11, 12.11

Wariant B: środy godziny popołudniowe

Start: 4 września. Kolejne spotkania: 11.09, 18.09, 25.09, 02.10, 09.10, 16.10, 23.10, 30.10, 06.11, 13.11

Wariant C: soboty godziny przedpołudniowe

Start: 7 września. Kolejne spotkania: 14.09, 21.09, 28.09, 05.10, 12.10, 19.10, 26.10, 02.11, 09.11, 16.11

EDYCJA LISTOPAD 2024

Moduł 1: Indywidualne diagnozy IE odbędą się w dniach 4,5,6,7,8 listopad 2024. W tych dniach, w ustalonym z Tobą terminie spotkamy się 1 raz na 60 minut, aby omówić Twoje wyniki w teście inteligencji emocjonalnej w kontekście Twojego codziennego funkcjonowania.

Moduł 2 i kolejne – jeśli zdecydujesz się na trening, będziesz brać udział w spotkaniach grupowych. Do wyboru są 3 warianty godzinowe (stałe na wszystkie spotkania w ramach jednej grupy):

Wariant A: wtorki godziny przedpołudniowe

Start: 5 listopada. Kolejne spotkania: 12.11, 19.11, 26.11, 03.12, 10.12, 17.12, 24.12 (przeniesione na 23.12 z uwagi na Wigilię), 31.12 (przeniesione na 30.12 z uwagi na Sylwestra), 07.01, 14.01

Wariant B: środy godziny popołudniowe

Start: 6 listopada. Kolejne spotkania: 13.11, 20.11, 27.11, 04.12, 11.12, 18.12, 25.12 (przeniesione na 26.12 z uwagi na Boże Narodzenie), 01.01 (przeniesione na 02.01 z uwagi na Nowy Rok), 08.01, 15.01

Wariant C: soboty godziny przedpołudniowe

Start: 9 listopada. Kolejne spotkania: 16.11, 23.11, 30.11, 07.12, 14.12, 21.12, 28.12, 04.01, 11.01, 18.01

EDYCJA STYCZEŃ 2025

Moduł 1: Indywidualne diagnozy IE odbędą się w dniach 7,8,9,10,13,14 stycznia 2025. W tych dniach, w ustalonym z Tobą terminie spotkamy się 1 raz na 60 minut, aby omówić Twoje wyniki w teście inteligencji emocjonalnej w kontekście Twojego codziennego funkcjonowania.

Moduł 2 i kolejne – jeśli zdecydujesz się na trening, będziesz brać udział w spotkaniach grupowych. Do wyboru są 3 warianty godzinowe (stałe na wszystkie spotkania w ramach jednej grupy):

Wariant A: wtorki, godz. 10:00 – 11:30

Start: 21.01.2025 , kolejne spotkania: 28.01, 04.02, 11.02, 18.02, 25.02, 04.03, 11.03, 18.03, 25.03, 01.04

Wariant B: środy, godz. 18:00 – 19:30

Start: 22.01.2025 , kolejne spotkania: 29.01, 05.02, 12.02, 19.02, 26.02, 05.03, 12.03, 19.03, 26.03, 02.04

Wariant C: soboty, godz. 10:00 – 11:30

Start: 25.01.2025 , kolejne spotkania: 01.02, 08.02, 15.02, 22.02, 01.03, 08.03, 15.03, 22.03, 29.03, 05.04

Zapisuję się na trening inteligencji emocjonalnej

ZASTRZEŻENIE

Trening Inteligencji Emocjonalnej nie zastąpi opieki/leczenia psychiatrycznego. Trening nie zastąpi farmakoterapii. Nie zastąpi też psychoterapii, chociaż może być do niej dobrym wstępem.

Trening IE nie jest przeznaczony dla osób z zaburzeniami osobowości, chorych na depresję ani inne poważne choroby psychiczne – chyba, że jesteś pod opieką lekarza psychiatry i/lub przyjmujesz farmakoterapię i/lub jesteś w procesie psychoterapii. Jeśli masz wątpliwości – skontaktuj się z nami. Każdy przypadek rozważymy indywidualnie.

Odpowiadając na wiele zapytań:

Chcielibyśmy wyjaśnić, że nasz trening “Nawigator Emocji” jest otwarty dla wszystkich osób, które chcą pracować nad rozwojem swojej inteligencji emocjonalnej. Rozumiemy, że wiele osób może przechodzić przez trudny okres w swoim życiu, w tym osoby zmagające się z depresją.

Jednak ważne jest, aby podkreślić, że nasz trening nie jest formą leczenia depresji. Osoby zmagające się z depresją powinny kontynuować odpowiednią farmakoterapię i psychoterapię, które są głównymi metodami leczenia tego stanu. Nasz program ma na celu “przeprojektowanie” życia uczestników poprzez rozwijanie ich umiejętności emocjonalnych i zdolności do radzenia sobie z wyzwaniami, ale nie zastępuje on profesjonalnej pomocy medycznej.

Jeśli obecnie jesteś w trakcie leczenia depresji i czujesz się stabilnie, zapraszamy do udziału w naszym treningu. Nasze zajęcia mogą stanowić wartościowe wsparcie w procesie przebudowy i rozwoju osobistego. Nie powinny być postrzegane jako substytut leczenia psychiatrycznego, jednak mogą go znakomicie uzupełniać.

Jeśli wahasz się, czy trening IE jest dla Ciebie, umów się na konsultację psychologiczną ze mną lub Martą. W trakcie takiego spotkania wspólnie ustalimy, czy jest to dobre rozwiązanie w tym momencie, w którym aktualnie się znajdujesz.

Regulamin treningu znajdziesz tutaj.

Nie jesteś pewny czy ten trening jest dla Ciebie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kompleksowym podejściem do rozwoju inteligencji emocjonalnej. Rozpocznij od:

Instrukcji Obsługi Emocji – Twojego przewodnika po świecie emocji, który pomoże Ci zrozumieć i zarządzać nimi efektywniej.

lub

Indywidualnej Diagnozy – szczegółowej analizy Twoich kompetencji emocjonalnych, dzięki której określimy Twoje mocne strony i obszary do rozwoju.

 

Decydując się na jeden z tych pierwszych kroków, otwierasz sobie drogę do bardziej zaawansowanego treningu. A co najlepsze, kwota którą zainwestowałeś w instrukcję lub diagnozę zostanie odliczona od ceny pełnego treningu! To nasz sposób, aby docenić Twoje zaangażowanie w rozwój osobisty od samego początku.

Poznaj naszą instrukcję inteligencji emocjonalnej

lub

weź udział w diagnozie