OPINIE UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

Bardzo się cieszę, że dla osób, które świadomie podchodzą do swoich emocji, stworzono takie narzędzie, które pozwala im jeszcze lepiej zwrócić uwagę na pracę z emocjami, pomóc przy interpretowaniu ich i doskonalenia się na co dzień (nie tylko ze swoimi emocjami, ale również emocjami innych). Diagnoza testowa jest bardzo trafna i dobrze opisuje pola, w których możemy się doskonalić. Nie jest to wyłącznie suchy wynik testu, ale cały poradnik, który również opisuje metody treningowe jakie można stosować, a także bogatą bibliografię dla dociekliwych, którzy chcą jeszcze bardziej zgłębić temat swojego rozwoju emocjonalnego. Co więcej, nie pozostajemy sami z tym wynikiem i z przestrzenią na różne jego interpretację, ale możemy o nim porozmawiać i otrzymać dodatkową diagnozę oraz wskazówki do dalszego praktykowania w trakcie godzinnej rozmowy na temat tego testu ze specjalistą EI Expert. Pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie też sposób oceny wyniku testu – nie odnosi się on bowiem do jakiegoś teoretycznego, “idealnego” modelu inteligencji emocjonalnej człowieka, ale odnosi się on bowiem do ogólnie badanej reprezentatywnej próby osób, która do tej pory rozwiązywała tego typu test. To pozwala realnie zobaczyć jak własny wynik wygląda na tle badanej społeczności. Polecam współpracę i test firmy EI Expert/Neurostimulus sp. z o.o., ponieważ widać, że wykonywana przez nich praca jest najwyższej jakości i ciągle doskonalona. 

 

Jakub Lasek

Zespół Twórców EI Expert czyli Marta oraz Rafał, których miałem przyjemność poznać to profesjonaliści, którzy kochają to, co robią i z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przygotowany przez nich Test Inteligencji Emocjonalnej oraz podręcznik pozwalają uświadomić odbiorcy jego indywidualne postrzeganie świata, innych ludzi oraz przede wszystkim emocje przez pryzmat inteligencji emocjonalnej. Narzędzie psychologiczne oraz EI Expert polecam Menedżerom, Liderom i Kadrze Kierowniczej, która chce świadomie motywować swoje zespoły oraz lepiej rozumieć ich zachowania, poprzez własną pracę nad obszarami wymagającymi wsparcia i wzmocnieniem pozytywnego oddziaływania mocnych sfer inteligencji emocjonalnej. Przygotowany w podręczniku profil pomaga rozwijać inteligencję emocjonalną, rekomenduje odpowiednią literaturę oraz podaje wskazówki rozwojowe. Pozytywny krok do samodoskonalenia się, samoświadomości nie tylko na polu zawodowym jak i osobistym. Polecam.

Mateusz Maksymiuk, Project Manager, Warszawa

Każdego dnia dostrzegam, jakie znaczenie ma IE w przywództwie, współpracy, skutecznej komunikacji. Ćwiczenie i poszukiwanie najskuteczniejszych sposobów jej wykorzystania to stały element mojej praktyki coachingowej. Test TIE to rzetelne narzędzie diagnozy IE i solidna podstawa działań rozwojowych (coaching indywidualny, szkolenia dla zespołów, kadry menedżerskiej).

Uczestnik szkolenia

Byłem pod wielkim wrażeniem szkolenia. Wiedzę przekazywano w sposób zrozumiały, ale nie upraszczający. Bardzo przydatny jest sposób przeprowadzenia indywidualnej rozmowy przekazującej wyniki. Dużym plusem było współgranie i wzajemne uzupełnianie się pary trenerskiej.

Trener Bartosz Janicki

Gorąco polecam szkolenie dla diagnostów TIE organizowane przez EI EXPERT. Sam obszar jest fascynującym i wartym polecenia, poza tym zajęcia są prowadzone z wielką energią i zaangażowaniem przez profesjonalistów najwyższej klasy. Świetnie podana i przekazana wiedza, duże wyczucie, praktyka i motywacja do kolejnych kroków w tym kierunku. Dziękuję!